דפים

יום שני, 20 במאי 2013

רוני מיילי עובר כל גבול ומודח לאחר קריאות גזעניות לעברה של לבנה "זוהרים"

דרמה באח הגדול . כמו בעונות הקודמות גם הפעם אחד הדיירים נאלץ לעזוב בגלל בוטות, וגזענות !


בלילה שבין ראשון לשני התרחש הריב הכי קשה לצפייה העונה בבית האח הגדול . בריב התפרץ רוני מיילי האב שיורה מילים ללא רסן, בגיבוי מלא של בנו גילי.

אתמול היתה עליית מדרגה באופן התנהגותו של רוני, אם בשבוע שעבר הוא אמרה לטהוניה שאי אפשר לראות אותה בחושך, הפעם הוא כבר העלה הילוך, והוציא מפיו התבטאויות הומופוביות קשת מאוד . לדוגמה: "את תמותי רווקה, לא יהיו לך ילדים" , "תמשיכי לאונן ולהיות אחלה גבר", "כל אחת מפחדת פה שתמזמזי אותה" ועוד דברים נוספים.
צילום מסך " האח הגדול"

מה שמפליא בכל הסיפור שכל דיירי הבית נהגו באיפוק ולא הגיבו בהתאם, רק אבי המבוגר האחראי החליט להרגי את הרוחות. לאחר שפורסם הקטע הרשת הוצפה בתגובות נזעמות של גולשים ומאגודת הלהט"ב בקריאה הדיח מיידית את רוני. נוסף לזאת אפילו אסי עזר אמר שהוא לא ינחה את התכנית עד אשר רוני יודח.

אז הערב (יום ב') בפרק שבו היה צריך לבשר מי המועמד שזכה במירב הקולות עד לרגע זה, והוא ייצא מרשימת המועמדים להדחה, רוני נקרא לחדר האח הגדול שם התבשר כי הוא ייאלץ לעזוב את התכנית באופן מיידי, ואחד הדיירים יארוז את חפציו האישיים. המתמודדת שיצאה מרשימת ההדחה כי זכתה במירב הקולות על לרגע זה היא טהוניה


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin