דפים

יום רביעי, 5 ביוני 2013

המשימה השבועית יוצאת מכלל שליטה

גילי סטייל הדיקטטור.
המשימה השבועית יוצאת מכלל שליטה
בליל אמש נקבע כי המשימה השבועית של דיירי הבית היא שגילי מיילי יכהן כשליט רודן בלתי מעורער בבית האח הגדול, על דיירי הבית לציית לו ולהתנהג בהתאם להוראותיו ללא דופי. אם ישכילו ויעשו זאת הם יזכו בתקציב מותרות.

כזכור בתחילת השבוע נכנסו דיירי הבית לחדר האח הגדול לסחור בדייר האהוב ביותר  שיזכה בחסינות , אבא זכה במרב הקולות, אך מלבד זאת הדיירים היו צריכים לבחור מי הדייר הכי אמיתי, רגיש, מורד, צבוע, שתלטן וכו'..
גילי נקבע ברוב קולות כדייר השתלטן של הבית, ולפיכך משימת השבוע היא שגילי יהיה כרודן, עם שתי שומרי ראש צמודים (בני ולאון), כאשר שאר הדיירים הם אזרחים פשוטים.

בשביל לצלוח את המשימה הדיירים היו חייבים לציית להוראותיו, בשביל להמחיש את המצב נתלו ברחבי הבית תמונות של גילי עם חליפת צבא מהודרת והוא ישן בנפרד מכולם על מיטת מלכים . הדיירים לא קבלו זאת בעין יפה . טהוניה לא הסכימה תחילה ללבוש את המדים, וגם כשהדיירים היו צריכים לעשות מעין שבועת אמונים לרודן, היא ולבנה סירבו לקחת חלק , ונשלחו לכלא שהוכן מבעוד מועד. נוסף על כך טהוניה ירקה על התמונה של בבית ויניב עזר לה לקשקש על התמונה בעזרת לק. כנראה ששבוע הבא שוב יצטרכו דיירי הבית לשרוד את התקציב הדל ...

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin