דפים

יום שלישי, 9 ביולי 2013

האח הגדול 5 פרק 20 לצפייה ישירה | האח הגדול פרק 20 | יום שלישי 09.07.2013

האח הגדול 5 פרק 20 לצפייה ישירה | האח הגדול פרק 20 | האח הגדול 5 פרק 20 | האח הגדול פרקים מלאים


האח הגדול פרק 20 בצפייה ישירה!! כניסת הדיירים החדשים לבית האח הגדול.

לאחר עזיבתו הפתאומית של הדייר גילי מיילי הבית נשאר שקט ורגוע. דיירי בית האח הגדול מחכים ומצפים בקוצר רוח לכניסת הדיירים החדשים לבית.

לפני כשבוע הודיע האח הגדול לדיירי הבית שהם לא לבד, ישנה עוד וילה ששם מתגוררים עוד דיירים ושלמעשה לאורך כל העונה היו שני בתים ו-36 מתמודדים שחיים בבית מספר אחד ובבית מספר שתיים. כמובן שכל זה אינו נכון אבל האח הגדול בעזרת יניב המשתף פעולה מרמים את הדיירים במשימה הסודית הכי גדולה התולדות האח הגדול!

במשך השבוע התחרו דיירי הבית ודיירי הבית הפיקטיבי, ולאט לאט התחילו להאמין שבאמת קיים עוד בית ועוד דיירים. ביום ראשון האחרון בשידור החי הודיע האח הגדול לדיירים שבית מספר שתיים ייסגר ביום שלישי ויתאחד עם בית מספר אחד, אבל רק חמישה דיירים יעברו לבית וחמישה יודחו.

הדיירים החדשים שיכנסו לבית האח הגדול הערב בשידור החי הם שלוש בנות ושני בנים : אור דניאל רווקה בת 24, איתי וולך רווק בן 26, ירדן עוז רווקה בת 22, דידי לוזון נשואה בת 28 ומוטי גלזר גרוש בן 62. על הדיירים החדשים להמשיך במשימה הסודית עד יום ראשון ולהמשיך לשכנע את דיירי האח הוותיקים שהיה עוד בית והוא נסגר עקב החלטת הצופים. האם הם יעמדו במשימה? צפייה מהנה!אין ספק שהם הולכים לחוות חוויה מיוחדת במינה, וללמוד על עצמם דברים חדשים שלעולם לא היו יודעים.
דרך העניים שלהם אנחנו יכולים ללמוד על החיים שלכם. מדובר בקונספט מקורי ומרענן !! שווה צפייה !!

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin