דפים

יום ראשון, 28 ביולי 2013

האח הגדול 5 פרק 25 לצפייה ישירה

האח הגדול 5 פרק 25 לצפייה ישירה | האח הגדול פרק 25 | האח הגדול 5 פרק 25 | האח הגדול פרקים מלאים


האח הגדול פרק 25 הערב בשעה 21:00 בערוץ 22
כמו ששמתם לב העונה נכנסו לבית האח הגדול דיירים שמייצגים טיפוסים שונים במדינה שלנו . כל דייר מייצג משהו אחר, ולכל צופה בבית יש את הדייר שהוא מחבב כי הוא אוהב את ההתנהגות וה"אני מאמין" שלו .

העונה החלה כאשר 16 דיירים נכנסו לבית, שתיים מהדיירים בעלי היכרות מלפני התכנית  - אבא ובן . רוני וגילי מיילי. הדיירים צריכים לשרוד למעלה מ-100 ימים בבית האח הגדול , העונה היא הארוכה ביותר בתולדות התכנית. אז בזמן שאתם בים, בבריכה או סתם מעבירים את הקיץ בחופשיות, תזכרו שהם תקועים בבית.

באתר שלנו תוכלו למצוא את כל פרקי האח הגדול של העונה 5. הפרקים אינם מאוחסנים על שרתינו אלא מקשרים לתכנים שפורסמו ע"י מאקו .
צוות האתר מאחל לכולכם צפייה מהנה !!!
תקציר הפרק: האח הגדול פרק 25 בצפייה ישירה!! משימת ה-״אח פליקציה״.
המשימה הכי מרגשת, מצחיקה ומעניינת שהייתה עד כה בבית האח הגדול!! בטלוויזיה שבסלון הבית יש סוללה, על הדיירים לשמור על אחוזי הסוללה שהיא לא תרד מארבעה אחוזים במהלך 48 השעות הקרובות. ירדן ודידי שתי הדיירות החדשות חופשו לסוללות אנושיות כל פעם שהסוללה תרד  יקבלו הבנות זרם חשמלי. הסוללה יורדת כל שעה בשני אחוזים ולדידי וירדן יש את האפשרות להטעין אותה במהלך המשימה שלוש פעמים בלבד! ההטענות הן קשות מאוד, הבנות נאלצו לאכול רגל קרושה, שום, בצל ועוד דברים מגעילים כדי למלא את הסוללה.
במהלך המשימה יפתה האח הגדול את הדיירים באחפליקציות שונות שגורמות לסלוללה להתרוקן. כמו למשל: מסרים מהבית, שירים, דייטים, צפייה בפרק של האח הגדול, ספר, מניקור, אוכל ועוד..
המשימה גרמה לדיירים לריב גדול. לבנה לקחה 20 אחוזים מהסוללה באחפילקציית הספר, דבר שהכעיס עד מאוד את טהוניה וגרם לשתיים לריב. יניב השתמש ב15 אחוז כדי לצפות בפרק האחרון של העונה הנוכחית של האח הגדול ובחר לצפות בו עם חברו הטוב ביז׳ו. לאחר מכן יניב גם בזבז 5 אחוז מהסוללה כדי לצאת לדייט עם מעריצה מחוץ לבית למעריצה של יניב קוראים - עדן. טהוניה כעסה מאוד על יניב, היא טענה שהוא אגואיסט שלוקח 20 אחוזים מהסוללה על שטויות ושזה בטוח יפגע באנשים לקבל מסרים מהבית. האם החברות ביניהם הסתיימה סופית?? מי זכה לקבל מסר מהבית ומי ויתר כדי לזכות בתקציב מותרות?
בסופו של דבר הדיירים צלחו את המשימה וגם השבוע יזכו בתקציב מותרות. בסופה של המשימה נשארו לדיירים 30 אחוזים מיותרים מהסוללה והאח הגדול ביקש מהדיירים להחליט מי ישתמש באחוזים הנותרים ויצפה במסר מהבית, לאחר התלבטויות הוחלט כי לבנה תזכה לקבל זאת. לבנה נכנסה לחדר המשימות שם היא וכל דיירי הבית שצפו בה מהסלון צפו בסרטון של הוריה של לבנה. הדיירים לא ידעו על מחלתו הקשה של אביה והתרגשו עד דמעות כשראו אותו ואת אימה של לבנה שולחים לה אהבה וחיזוקים מהבית, בנוסף הוריה סיפרו לה כי אחיה התארס דבר ששימח אותה מאוד.
בעקבות המשימה השבועית הבית השתנה וקשה מאוד לנחש מי יועמד השבוע להדחה ויאלץ לעזוב את הבית כבר ביום שלישי הקרוב. אתמול בערב נכנסו הדיירים לחדר האח הגדול ונתנו שמות להדחה, לפי השיחות של הדיירים אולי ביום שלישי הקרוב תתבצע הדחה כפולה ושניים יעזבו את בית האח הגדול.
צפייה מהנה


אין ספק שהם הולכים לחוות חוויה מיוחדת במינה, וללמוד על עצמם דברים חדשים שלעולם לא היו יודעים.
דרך העניים שלהם אנחנו יכולים ללמוד על החיים שלכם. מדובר בקונספט מקורי ומרענן !! שווה צפייה !!

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin