דפים

יום שני, 29 ביולי 2013

האח הגדול 5 פרק 26 לצפייה ישירה | האח הגדול פרק 26

האח הגדול 5 פרק 26 לצפייה ישירה | האח הגדול פרק 26 | האח הגדול 5 פרק 26 | האח הגדול פרקים מלאים


האח הגדול פרק 26 הערב בשעה 21:00 בערוץ 22
כמו ששמתם לב העונה נכנסו לבית האח הגדול דיירים שמייצגים טיפוסים שונים במדינה שלנו . כל דייר מייצג משהו אחר, ולכל צופה בבית יש את הדייר שהוא מחבב כי הוא אוהב את ההתנהגות וה"אני מאמין" שלו .

העונה החלה כאשר 16 דיירים נכנסו לבית, שתיים מהדיירים בעלי היכרות מלפני התכנית  - אבא ובן . רוני וגילי מיילי. הדיירים צריכים לשרוד למעלה מ-100 ימים בבית האח הגדול , העונה היא הארוכה ביותר בתולדות התכנית. אז בזמן שאתם בים, בבריכה או סתם מעבירים את הקיץ בחופשיות, תזכרו שהם תקועים בבית.

תקציר הפרק: האח הגדול פרק 26 לצפייה ישירה. פרק הדחה כפולה!
הערב בבית האח הגדול שני דיירים יעזבו את הבית בהדחה כפולה וגורלית! או איך שיניב קורא לזה הדחת התקף הלב.
ביום ראשון האחרון הודיעו אסי וארז בשידור חי לדיירי הבית שהמועמדים להדחה השבוע הם ארבעה דיירים בלבד : יניב, טהוניה, דידי ואור. המועמדים להדחה לקחו זאת מאוד קשה כי מדובר בהדחה כפולה וקשה מאוד לשרוד הדחה כל כך קשה.
עוד בפרק סיום משימת ה-"אח פליקציה". איך הדיירים צלחו את המשימה וזכו בתקציב מותרות. בנוסף נראה את המסר המרגש שקיבלה לבנה בשלושים האחוזים הנותרים בסיום המשימה. לבנה שרצתה כל כך לדעת מה שלום אביה זכתה לצפות בסרטון מרגש שלו ושל אימה מקריאה לה מכתב שהוא כתב לה. נראה איך טהוניה ויתרה על המסר מהבית שלה ואיך זה השפיע עלייה, ובניגוד לטהוניה שלא לקחה דבר בכל המשימה נראה איך דורין מקבלת מסר מהבית ומתבאסת שלא זכתה לסרטון או אפילו תמונה של ילדיה.
אחרי ימים סוערים ורגשיים שעברו הדיירים בעקבות המשימה האח הגדול כמו בכל יום שישי נותן לדיירים שיר לפני כניסת השבת. השבוע האח בחר לשים לדיירם את השיר "בלוז כנעני". כולם התחבקו ושרו את השיר חוץ מירדן שחיבקה את אבי כאילו או אביה שנפטר ולא הפסיקה לבכות, לאחר מכן היא סיפרה שאת השיר הזה אבא שלה מאוד אהב ולכן זה הזכיר לה אותו.
צפייה מהנה  צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin