דפים

יום רביעי, 24 ביולי 2013

האם אור היא טיזרית ? מה אתם למדים על האופי של אור ?

אז מי זאת אור מהאח הגדול ? 


האח הגדול חדשות מהבית. האם הדיירת אור מהאח הגדול נותנת לכולם מסרים מוטעים?
אור הדיירת הבלונדינית המהממת כנראה רגילה שלכל מקום שהיא הולכת כולם מתאהבים בה. כאשר היא נכנסה לבית האח הגדול כולם כבר ידעו שדור סימן אותה ובטוח יתפתח ביניהם רומן במקודם או במאוחר.
אור באמת מראה לכולם קשר הדוק עם דור אבל זה כנראה לא ממש מספק אותה. היא נותנת ליניב רמזים מוטעים ואומרת לו שאם הוא ילחם עלייה אולי היא יהיה שלו. היא מרבה לדבר איתו ולצחוק אותו והוא אפילו שומר לה על הסיגריות.
כל זה לא מספיק לה ובגלל שלאון לא מסתדר איתה ואיתי בקטע של טהוניה לא נשארו בנים בבית שירדפו אחריה ולכן היא מחליטה לפנות ללבנה. לבנה אוהבת מאוד נשים יפות כמו אור אך יודעת שאין לה סיכוי ושאור סטרייטית לחלוטין. אתמול בערב אור נגשה ללבנה ואמרה לה ״אם תשקיעי בי יכול לקרות בינינו משהו..״ לבנה שמכירה כבר בנות מהסוג הזה אמרה שהיא לא מתכוונת להלחם עלייה כי היא יודעת בוודאות שהיא יכולה להיפגע.
דור שקלט שאור מביאה רמזים מוטעים ללבנה ויניב התעצבן ואמר לה שהיא סתם פוגעת באנשים עם רגשות ושהיא סתם מפתחת אצלהם צפיות לחינם. אור לא פירטה וסיכמה את השיחה : "אם לא היינו באח ועכשיו היינו בחוץ לא הייתי מדברת איתך יותר!״ דור השיב ואמר שבגלל שאין לה לאן לברוח היא צריכה להתמודד עם המצב ועם האמת.

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin