דפים

יום חמישי, 25 ביולי 2013

משימת התקציב האלקטורנית יוצאת מכלל שליטה

 הבית מתהפך!!  משימת המסר מהבית יוצאת מכלל שליטה !!האח הגדול משימת התקציב האלקטרונית. המשימה רק התחילה וכבר הבית מתהפך!! אתמול החברות הטובה בין לבנה וטהוניה הגיעה לקיצה. בעקבות השימוש של לבנה באפליקצית הספר (שלבנה ביקשה את הספר האישי שלה) טהוניה התפרצה על לבנה וקראה לה שחקנית. טהוניה צעקה על לבנה שהיא משחקת משחק והיא לא דיירת אמיתית וזה שהיא הסכימה לאפליקציית הספר מוכיח לכולם שהיא אנוכית. לבנה לא שתקה וענתה לטהוניה שאם היא הייתה חברת אמת היא הייתה מפרגנת לה.

בהמשך דורין נכנסה לחדר המשימות והסכימה להשתמש באפליקציית האוכל. טהוניה ישר כעסה ולא הבינה מדוע היא מבזבזת את הסוללה על אוכל. ושאולי זה יבוא על חשבון מסרים מהבית. בהמשך יניב התפתה והשתמש באפליקציית הטלוויזיה הוא ועוד דייר שיבחר יוכלו לראות פרק שלם של האח הגדול מהעונה הנוכחית בעד 15 אחוז מהסוללה יניב בהתחלה חשב לבחור באור אך לבסוף בחר בביז׳ו שיבוא לצפות איתו בפרק. טהוניה התעצבנה ואמרה ליניב שהאח אפשר לה לראות פרק בעד 10 אחוז ושהוא סתם יצא פרייר.

 לאחר מכן נקרא דור לחדר המשימות והסכים להשתמש באפליקציית החופים בעד 4 אחוז מהסוללה, דור נהנה לראות את חופיי הים של הקיץ. בהמשך נקרא אבי לחדר המשימות והאח אפשר לו להשתמש באפליקציית הטלפון. אבי הסכים ועשה שיחת טלפון לאשתו מיכל. כל הבית התרגש מהשיחה וכולם שמחו בשבילו.
האם הדיירים יעמדו במשימה? האם טהוניה תפוצץ את התקציב? האם עוד דיירים יקבלו מסרים מהבית? את זה נגלה רק בהמשך..
 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin