דפים

יום חמישי, 25 ביולי 2013

משימת האפליקציה (אח-פליקציה של האח הגדול)
האח הגדול משימת ״האחפילקציה״. היום השני של משימת התקציב יוצא לדרך! בבוקר משכימים הדיירים לצלילי השיר ״חשמל באוויר״ של הזמר ליאור פרחי. כל דיירי הבית קופצים מהמיטות ורוקדים בשמחה, הם לא יודעים איזה יום משוגע הם הולכים לעבור... או אפילו היום הקשה ביותר שעברו עד כה...

האח הגדול מציע ליניב להשתמש "באחפליקציה דייט". בעד 5 אחוזים מהסוללה יניב מוכן לצאת לדייט עם מעריצה מבחוץ.
כולם שמחים בשמחתו של יניב, שיש לו מעריצה ושהוא יוצא איתה לדייט חוץ מטהוניה ואור, לדעתם יניב הוא אגואיסט שחושב אך ורק על עצמו, יום לפני יניב לקח 15 אחוז מהסוללה לצפייה בפרק האחרון של העונה הנוכחית של האח הגדול והיום הוא מבזבז עוד 5 אחוזים נוספים כך שהוע עובר את גבול הטעם הטוב.
טהוניה מנסה להסביר לכולם שזה יעלה להם במסרים מהבית. יניב וטהוניה רבים וטהוניה צורחת על יניב.

בהמשך קורא האח הגדול לדור. בחדר המשימות מחכה לו ״דוא״ח״ מביתו. באחפילקציה הזו דור יכול לקבל מכתב מהבית ולשמוע את קולה של אימו. בהתחלה האח הגדול מציע לדור את המכתב תמורת 25 אחוז, דור מתחיל לבכות ומבקש מהאח הנחה לבסוף האח משתכנע ונותן לדור את המכתב תמורת 19 אחוז מהסוללה. כל הבית מתרגש עד דמעות עם דור וכולם ללא יוצא מן הכלל שמחים בשבילו.

כמה שעות לאחר מכן האח קורה ללבנה לחדר המשימות שם מחכה לה אחפליקציה סרטון מהבית תמורת 30 אחוז. לבנה מבקשת מהאח הגדול הנחה ואפילו מנסה להוריד אותו לשלוש אחוז בלבד אך האח לא מסכים ולבנה מוותרת על הסרטון. לבנה לוקחת את זה קשה מאוד מכיוון שהיא מאוד רוצה לראות את אבא שלה היא יורדת לנסט לבכות, ושם מנחמים אותה ביז׳ו ויניב ומשכנעים אותה לקבל את הסרטון ושהמסר מהבית יותר חשוב מהתקציב השבועי. לבנה מסבירה להם שהיא כבר לקחה 20 אחוז על תספורת והיא לא מוכנה לקחת עוד 30 אחוז לעצמה.

לאחר מכן טהוניה ניגשת לחדר המשימות שם האח מציע לה מסר מהבית שבו תוכל טהוניה לראות את כל משפחה כולל כל האחיינים שלה, טהוניה מוותרת למען התקציב השבועי, ויוצאת לבכות בחצר הבית. היא צועקת שהיא ידעה שזה מה שיקרה שאנשים יתפתו על דברים לא חשובים ובמקום לקבל מסרים חשובים ומרגשים מהבית הם רואים פרק, אוכלים דגים, רואים חופי ים, מסתפרים ויוצאים לדייט.

במשך היום דידי וירדן התחשמלו המון פעמים, דידי כבר לא יכלה לשאת את הכאב והתלוננה לאח הגדול על כאבי ראש בשל הזרמים החשמליים. בעקבות המשימה ירדן ודידי היו צריכות להטעין את סוללת האח שלוש פעמים. היום אחרי הצהריים הייתה זו הפעם האחרונה שהן הטעינו אותה. היה עליהן לאכול שיני שום בצל טרי ורגל קרושה. דידי וירדן עמדו במשימה בהצלחה וקיבלו מחיאות כפיים סוערות משאר דיירי הבית. איך תגמר המשימה? האם הם יעברו אותה? האם עוד דיירים יזכו לקבל מסרים מהבית? את זה נגלה רק בהמשך....!!!

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin