דפים

יום שני, 26 באוגוסט 2013

האח הגדול פרק הגמר | האח הגדול 6 פרק אחרון | גמר האח הגדול לצפייה ישירה | 30.08.2014

האח הגדול פרק הגמר | האח הגדול 6 פרק אחרון | גמר האח הגדול | 30.08.2014


צפייה ישירה - גמר האח הגדול
הערב יתקיים פרק הגמר של תכנית הריאליטי האח הגדול.
הערב זה קורה. האח הגדול - פרק הגמר. אחרי למעלה מ 100 ימים בבית האח הגדול- 5 דיירים יצאו מהבית כאשר אחד מהם יזכה להניף את שתי ידיו כזוכה הגדול של התכנית.

האח הגדול העונה השישית סיפקה לנו הרבה רגעים מרגשים, ריבים גדולים לא היו חוץ מסוף העונה שחבית העצבים התפוצצה וטל שפכה כוס על דורין שלא נשאר חייבת ושפכה בחזרה. העונה היה גם משולש רומנטי בין דנית אליאב ונופר מור שפשוט לכל מקום נדחפת.

אם מזכירים את גמר האח הגדול - חייב להזכיר גם את אלדד, שבטח בזמן המלחמה כאשר עברנו מין תשידרי החדשות לאורך היום לתכנית , ראינו אותו מציג את דעותיו הימניות, את אהבת את הארץ ואת הקעקוע של מדינת ישראל . ומה עם טל ? יש חשובים שהיא הפייבוריטית לקטיפת התואר. היא באה רק להעביר מסר , למי שאינו ידוע מהי טבעוניות, אך לאט לאט עם הערכים והאידיאולוגיה הצליחה להתקדם מהדחה להדחה, ודיירי הבית חשובים בלי היסוס - שהיא זו הראוייה לזכות במיליון השקלים לפני מס :)אז מתי ואיפה תוכלו לראות את האח הגדול פרק הגמר ?

פרק הגמר יועבר החל מהשעה 21:00 בערוץ 2 אך למי שפספס את זה , כמובן שתוכלו לראות את הפרק בניחותא במחשב, בטאבלט בלפטוף באתר שלנו . ללא פרסומות, ללא עלות. אז על מנת לראות את האח הגדול עונה 6 - פרק הגמר לחצו על אחד הקישורים הבאים:האח הגדול 6 פרק הגמר

האח הגדול הגמר
גמר האח הגדול לצפייה ישירה 

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin